Jury

Prof. Ewa KURYŁOWICZ

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 1977, doktorat 1982, habilitacja 1997, tytuł profesora od 2014.

Czytaj więcej

Maciej DŹWIG

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez ostatnich kilkanaście lat zajmował się problematyką podnoszenia jakości i poprawy dostępu do usług komunalnych na terenie Poznania.

Czytaj więcej

Robert KONIECZNY

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1996 roku uzyskał certyfikat New Jersey Institute of Technology. Szef biura KWK Promes powstałego w 1999 roku. W 2012 roku został niezależnym ekspertem Fundacji Miesa van der Rohe.

Czytaj więcej

Piotr LIBICKI

Piotr Libicki (ur. 1973 r.), historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki, autor i współautor przewodników i książek, w latach 1999-2009 współpracownik Telewizji Polskiej w Poznaniu.

Czytaj więcej

Magdalena ŁYSZCZAK

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa Dziedzictwa Architektonicznego na Uniwersytecie imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Czytaj więcej

Anna RYBARCZYK-ROBAK

Anna Rybarczyk-Robak – architekt, urbanista, architekt wnętrz. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka 2005 (I miejsce w konkursie „Moja Wielkopolska”

Czytaj więcej

Przemysław POWALACZ

Prezes zarządu Geberit Polska, wcześniej prezes zarządu Sanitec KOŁO. Członek rad nadzorczych, wykładowca Uniwersytetu SWPS, wolontariusz w projektach społecznych, mentor w obszarze przywództwa, strategii i zarządzania.

Czytaj więcej