WSTĘGA REKREACJI

<< Powrót

Opis

ZAPROJEKTOWANO OBIEKT W FORMIE WSTĘGI, KTÓRA SCALA ZE SOBĄ ROZDROBNIONE, ROZRZUCONE PO TERENIE FRAGMENTY MAŁEJ ARCHITEKTURY W JEDNĄ, SPÓJNĄ CAŁOŚĆ.

CELEM BYŁO MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE POWIERZCHNI DZIAŁKI TWORZĄC MAŁE, PRZYJAZNE WNĘTRZA JEDNOCZEŚNIE WPISANE W WIĘKSZE, CZYTELNE ZAŁOŻENIE.

WAŻNYM ELEMENTEM JEST MODUŁOWOŚĆ PROJEKTOWANEJ WSTĘGI. DZIELI SIĘ ONA NA NIEZWIĄZANE Z GRUNTEM FRAGMENTY ŁATWE W TRANSPORCIE I PÓŹNIEJSZYM POŁĄCZENIU.

NA TERENIE DZIAŁKI PRZEWIDZIANO ZARÓWNO TOALETĘ (35M2) PRZYSTOSOWANĄ DO POTRZEB OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ORAZ RODZICÓW Z DZIEĆMI, JAK I RÓŻNORODNE FUNKCJE SPORTOWE I REKREACYJNE.

U OSOBY OBSŁUGUJĄCEJ MOŻNA WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT SPORTOWY TAKI JAK PIŁKI, BADMINTON, FRISBEE, A GRĘ OGLĄDAĆ NA ZAPROJEKTOWANEJ W TYM CELU TRYBUNIE.

OSOBY STARSZE LUB ZAINTERESOWANE SPOKOJNIEJSZĄ FORMĄ ROZRYWKI MOGĄ WYPOŻYCZYĆ SZACHY LUB WARCABY DOPASOWANE DO SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONYCH STOŁÓW.

NA TERENIE OBIEKTU ZNAJDUJĄ SIĘ TEŻ HUŚTAWKI, ŁAWKI, TWISTER, STOJAKI NA ROWERY, AUTOMAT Z PRZEKĄSKAMI, INFORMATOR MIEJSKI ORAZ DOSTĘP DO SIECI WIFI (ROUTER UMIESZCZONO W POMIESZCZENIU TECHNICZNYM).

OBIEKT ZAOPATRZONY W CAŁODOBOWY MONITORING ZOSTAŁ WYKONANY Z BLACHY METALOWEJ KOLOREM NAWIĄZUJĄCEJ DO OTACZAJĄCEJ GO OKOLICY I Z WYKORZYSTANIEM BARIERY ZIELENI ODGRODZONY OD HAŁASU POBLISKIEJ DROGI.

KONSTRUKCJA BUDYNKU SKŁADA SIĘ Z BLOCZKÓW SILIKATOWYCH 12CM, IZOLACJI TERMICZNEJ 10CM, TYNKU.

OBIEKT JEST WOLNOSTOJĄCY, JEDNOKONDYGNACYJNY, NIEPODPIWNICZONY, ŁATWY W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI, EKSPLOATACJI.

POW. CAŁKOWITA TOALETY PUBLICZNEJ 35M2

POW. CAŁKOWITA DODATKOWYCH FUNKCJI 148M2