PROJEKT ŁAZIENKI 2017

<< Powrót

Opis

PREZENTUJE BUDYNEK O NIESKOMPLIKOWANEJ KONSTRUKCJI Z PŁYTY WARSTWOWEJ GŁADKIEJ. NA RDZEŃ PAWILONU NACIĄGNIĘTO POWŁOKĘ, TWORZĄCĄ WKLĘSŁE POWIERZCHNIE. OD FRONTU PAWILON POKRYTY JEST BIAŁYMI PANELAMI PCV, KTÓRE ZWIEŃCZONO RAMKĄ. CAŁOŚĆ NAWIĄZYWAĆ MA DO BRAMKI PIŁKARSKIEJ. PRZESZKLONE WEJŚCIE DO TOALET ZLOKALIZOWANO OD FRONTU, W ZAGŁĘBIENIU BRYŁY, BĘDĄCYM ZADASZENIE SPÓJNYM Z BUDYNKIEM. PRZY WEJŚCIU ZLOKALIZOWANO INFO KIOSK.

PAWILON ZLOKALIZOWANO TYŁEM DO BOISKA DLA ZAPEWNIENIA MAKSYMALNEGO KOMFORTU. W WYPOŻYCZALNI ZAPROJEKTOWANO ŚWIETLIK. WYSOKOŚĆ BUDYNKU NETTO 2,5M. POMIESZCZENIA OŚWIETLIĆ PLAFONEM SUFITOWYM. WENTYLACJĘ MECHANICZNĄ KAŻDEGO POMIESZCZENIA, PROWADZIĆ POD POWŁOK. INSTALACJĘ WOD-KAN WYKORZYSTAĆ Z ISTNIEJĄCEJ SIECI. PRZEWIDZIANO OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE. ZALECA SIĘ GROMADZIĆ WODĘ DESZCZOWĄ, NA CELE GOSPODARCZE ORAZ MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

NAWIERZCHNIA Z BETONOWYCH PŁYTY FORMOWANYCH W PIĘCIOKĄT RÓWNORAMIENNY. KOLOR PŁYT NATURALNY BETONOWY, ORAZ CIEMNOSZARY POD DONICAMI I PRZY WEJŚCIU. PARKING ROWEROWY I UZUPEŁNIENIA CHODNIKA ZEW NALEŻY UŁOŻYĆ JAK ISTNIEJĄCY CHODNIK.

W STREFIE DLA NAJMŁODSZYCH UMIEŚCIĆ PIASKOWNICĘ I URZĄDZENIE ZABAWOWE WYPOSAŻONE W HUŚTAWKĘ, ZJEŻDŻALNIĘ I ELEMENT WSPINACZKOWY. NAWIERZCHNIA Z PIASKU DROBNEGO.

ŁAWKA ZE STOŁEM, MONOLITYCZNA BETONOWA W KSZTAŁCIE PIĘCIOKĄTU FOREMNEGO. KOLOR BETONU, CIEMNOSZARY. SIEDZISKO DREWNIANE BEJCOWANE NA CIEMNO SZARO. ŚMIETNIKI UMIEŚCIĆ PRZY WYJŚCIACH.  STOJAKI ROWEROWE STALOWE, Z RUR OKRĄGŁYCH. DWA RODZAJE DONIC Z SIEDZISKIEM I BEZ, OBIE BETONOWE W KOLORZE NATURALNYM. PIŁKOCHWYT JAKO SZARA SIATKA ROZCIĄGNIĘTA MIĘDZY DWOMA SŁUPAMI H=6M.

LATARNIE ROZMIESZCZONO WOKÓŁ OGRODZENIA I NA SŁUPACH PIŁKOCHWYTU. DODATKOWO W RABATACH UMIESZCZONO LAMPY OGRODOWE.

NA SŁUPACH PIŁKOCHWYTU I W PRZECIWLEGŁYCH NAROŻNIKACH DZIAŁKI, ORAZ W BUDYNKU, ROZMIEŚCIĆ KAMERY. NAGRYWARKA UMIEŚCIĆ W POMIESZCZENIU TECHNICZNYM RAZEM Z NP. RUTEREM WIFI.

WANDALOODPORNE WYPOSAŻENIE TOALET, MARKI KOŁO, WYKONANE JEST ZE STALI NIERDZEWNEJ, JEDYNIE PRZEWIJAK DLA NIEMOWLĄT JEST PLASTIKOWY.

W CELU PRZESŁONIĘCIA PARKINGÓW, NALEŻY WYKONAĆ NASADZENIE ŻYWOTNIKÓW (TUJ) PRZY OGRODZENIU. ZACIENIENIE MIEJSC WYPOCZYNKU ZAPEWNIĄ 4 DRZEWA LIŚCIASTE. RABATY ROZDZIELAJĄCE CIĄG PIESZY OD PRZESTRZENI WYPOCZYNKOWEJ, OBSADZONE ZOSTANĄ KRZEWAMI PŁOŻĄCYMI O BRAWNYM UKWIECENIU.