Jury

Prof. Ewa Kuryłowicz

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej 1977, doktorat 1982, habilitacja 1997, tytuł profesora od 2014.
Czytaj więcej

Maciej Araszkiewicz

Architekt, Wydział Polityki Przestrzennej UM Słupsk.
Czytaj więcej

Dariusz Herman

Architekt, Absolwent Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej ( dyplom 1988), szef biura HMS ARCHITEKTURA.
Czytaj więcej

Paweł Krzemień

Kierownik Referatu Rewitalizacji w Wydziale Zarządzania Funduszami UM Słupsk.
Czytaj więcej

Mirosław Zwolski

Absolwent Wydziału Architektury 1991 rok - Politechnika Gdańska. Prezes SARP o/Słupsk. Sędzia konkursowy SARP.
Czytaj więcej

Przemysław Powalacz

Prezes zarządu Geberit Polska, wcześniej prezes zarządu Sanitec KOŁO. Członek rad nadzorczych, wykładowca Uniwersytetu SWPS, wolontariusz w projektach społecznych.
Czytaj więcej

2017

Robert Konieczny

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1996 roku uzyskał certyfikat New Jersey Institute of Technology. Szef biura KWK Promes powstałego w 1999 roku.
Czytaj więcej

Maciej Dźwig

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Przez ostatnich kilkanaście lat zajmował się problematyką podnoszenia jakości i poprawy dostępu do usług komunalnych na terenie Poznania.
Czytaj więcej

Piotr Libicki

Piotr Libicki (ur. 1973 r.), historyk sztuki, członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki, autor i współautor przewodników i książek, w latach 1999-2009 współpracownik Telewizji Polskiej w Poznaniu.
Czytaj więcej

Magdalena Łyszczak

Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z Zabytkoznawstwa i Konserwatorstwa Dziedzictwa Architektonicznego na Uniwersytecie imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Czytaj więcej

Anna Rybarczyk-Robak

Anna Rybarczyk-Robak – architekt, urbanista, architekt wnętrz. Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka 2005 (I miejsce w konkursie „Moja Wielkopolska”
Czytaj więcej